Online Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı

NEDEN ONLİNE DİYET?

Beraber çalışmayı istediğiniz diyetisyeninizle farklı şehirlerdeyseniz, çok yoğun tempoda çalışıyor ve zamanınız kısıtlı ise, kliniğimize ulaşım imkanınız zor ise ONLİNE DİYET tam size göre. Bu sayede istemiş ve seçmiş olduğunuz paket programı ile size özel olarak hazırlanmış diyet listelerini oluşturuyoruz.

ONLİNE DİYET SİSTEMİ NELERDEN OLUŞUR?

Üyelik işleminden sonra satın alma işlemini tamamlayarak beslenme ve diyet uzmanınız size 24 saat içerisinde geri döner. Programlar 1 aylık süreyi kapsayıp 4 haftalıktır. İlk görüşmede satın almış olduğunuz paket programı ile size göndereceğimiz Beslenme Bilgi Değerlendirme Formu’nu doldurup, ölçümlerinizi alıp size özel olarak hazırlanmış olan beslenme listenizi gün içerisinde yolluyoruz. Sormak istediğiniz soruları whatsapp yoluyla mesajlaşarak gün içerisinde cevaplandırıyoruz. Her hafta belirlediğimiz gün ve saatte kontrol görüşmesi yapıp, ölçüm sonuçlarınızı değerlendiriyor, istekleriniz, talepleriniz doğrultusunda listenizi yeniden değerlendiriyoruz. Yeni tarifler, tavsiyelerde bulunarak yolumuza devam ediyoruz.

Ayrıca sizden istemiş olduğumuz kan değerlerinizi değerlendirmek amaçlı en kısa zamanda kan tahlillerinizi bekliyoruz.

ONLİNE DİYETE NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Online diyet hizmetini başlatmanız için web sitemizde yer alan üye girişinden sonra ihtiyacınız olan aşağıdaki online diyet paketi seçeneklerinden 1 tanesini satın almanız yeterlidir. Daha sonra size 24 saat içerisinde geri dönüş yaparak paketi başlatıyoruz.

ONLINE PAKETLER

KİLO VERME/SAĞLIKLI ZAYIFLAMA PAKETİ

885 TL / Aylık
Detaylar Satın Al

SAĞLIKLI KİLO ALMA PAKETİ

885 TL / Aylık
Detaylar Satın Al

EMZİREN ANNE PAKETİ

885 TL / Aylık
Detaylar Satın Al

GEBELİKTE SAĞLIKLI BESLENME PAKETİ

885 TL / Aylık
Detaylar Satın Al

ÇOCUKLARDA SAĞLIKLI BESLENME PAKETİ

885 TL / Aylık
Detaylar Satın Al
whatsapp